Боржники по аліментах не зможуть отримати субсидію

Громадяни, які мають бажання отримати житлову субсидію, повинні пам’ятати, що пільга не призначається боржникам по аліментах. Ці вимоги передбачено урядовою постановою «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14 серпня 2019 року № 807.

Згідно з нормами постанови житлова субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які, за даними Єдиного реєстру боржників, мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря, осіб, до яких застосовуються заходи забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення від роботи (посади), осіб, до яких застосовуються запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту або тримання під вартою).

«Разом з тим, батьки, які не мають можливості сплатити аліментні борги, можуть відпрацювати дитячі кошти на суспільно корисних роботах. Така трудова форма розрахунку з малечею має три важливих фактори: для громадян – сплату боргів та отримання субсидії, для дітей – належна фінансова підтримка, а суспільство – отримує допомогу у сфері благоустрою населеного пункту», – роз’яснила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Юристу необхідно бути постійно в курсі останніх новин і подій на ринку юридичних послуг. Професійне видання ЮРИСТ&ЗАКОН – достовірне джерело важливої інформації для всієї юридичної спільноти: правова картина тижня, аналіз актуальної судової практики та практичні поради експертів. Скористайтеся унікальною пропозицією: оформлюйте передплату на півроку або рік – та отримайте безкоштовний доступ до кінця 2020 року.

Поділитися