Адвокатське об’єднання «АДВОС» успішно захистило інтереси свого клієнта АТ «НВАТ «ВНДІкомпресормаш» під час розгляду справи у Верховному Суді

У березні 2020 року АТ «НВАТ «ВНДІкомпресормаш» звернулося до Господарського суду Київської області з позовом до ТОВ «Нафтогазмонтаж» про стягнення заборгованості у розмірі 1 437 203,80 грн. за поставлений згідно договору товар.

Господарський суд Київської області рішенням від 25 листопада 2020 року відмовив у задоволені позовних вимог повністю. Зазначена позиція місцевого господарського суду вмотивована невиконанням позивачем своїх зобов’язань з поставки всієї партії товару, передбаченого умовами договору.

АО «АДВОС» в інтересах свого клієнта на вказане рішення направлена апеляційна скарга, яка постановою Північного апеляційного господарського суду задоволена повністю: рішення Господарського суду Київської області скасовано та ухвалено нове рішення про стягнення 1 437 203,80 грн. заборгованості.

Під час розгляду касаційної скарги відповідача у Верховному Суді керуючий партнер АО «АДВОС» Кисіль А.В. відстояв інтереси АТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш» та довів переконливість правової позиції, спрямованої на захист інтересів клієнта та стягнення на його користь заборгованості за поставлений товар у повному обсязі.

За таких обставин, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення позову та постановою від 17 червня 2021 року касаційну скаргу ТОВ «Нафтогазмонтаж» залишив без задоволення, а постанову Північного апеляційного господарського суду від 09 березня 2021 року – без змін.

 

Вітаємо керуючого партнера АО «АДВОС» Кисіль А.В. з переконливою перемогою у Верховному Суді та бажаємо подальших успіхів!

Поділитися